شیشه های نشکن برای موبایل های آینده تولید می شود

شیشه های نشکن برای موبایل های آینده تولید می شود ، شرکت کرنینگ نسل جدیدی از تولید شیشه‌های نشکن برای نصب روی گوشی‌ها و تبلت‌ها خبر داده است که حتی اگر از ارتفاع دومتری هم پرت شود نمی شکند .

ویژگی های بهترین لپ تاپ برای گیم و معرفی چند لپ تاپ گیمینگ

ویژگی های بهترین لپ تاپ برای گیم و معرفی چند لپ تاپ گیمینگ ، لپ تاپ جزو وسیله های بسیار مهم و قابل استفاده برای گیمر ها است . به همین دلیل باید از کیفیت و قطعات از کیفیت بالا را برخوردار باشد .

حافظه optane

این نوع حافظه، سبب افزایش سرعت رایانه به طور مشهود خواهد شد. این حافظه قابلیت افزایش سرعت رایانه ، بدون کاهش ظزفیت حافظه ذخیره سازی اصلی رایانه را، دارند. با استفاده از این حافظه، سرعت رایانه شما چندین برابر افزایش می یابد.

ساعت هوشمند vapor X میس فیت

ساعت هوشمند vapor X میس فیت ، این ساعت هوشمند که ساخته شرکت میس فیت می باشد. دارای سیستم عامل wear os می باشد. به گفته شرکت سازنده اش، این ساعت، سبک وزن ترین ساعت هوشمند است که به بازار عرضه شده است.

ویندوز 10X چیست

ویندوز 10X چیست ، سیستم عامل ویژه ی مایکروسافت برای دستگاه های تاشدنی است و به دلیل برخورداری از قابلیت های جدید از نسخه ی معمولی ویندوز 10 جدا شده است. مایکروسافت هنگام معرفی سرفیس نئو به صورت رسمی اعلام کرد از مدتی قبل کار روی نسخه ای از ویندوز 10