ساعت هوشمند vapor X میس فیت

ساعت هوشمند vapor X میس فیت ، این ساعت هوشمند که ساخته شرکت میس فیت می باشد. دارای سیستم عامل wear os می باشد. به گفته شرکت سازنده اش، این ساعت، سبک وزن ترین ساعت هوشمند است که به بازار عرضه شده است.

از آنجایی که مقدار وزن این گوشی ها در صفحات منوط به مشخصات آن درج نشده است، قادر به ارزیابی با مدل های قبلی این ساعت هوشمند نیستیم.
مشخصات ساعت هوشمند VAPOR X میس فیت
- دارای صفحه نمایش 1.19 اینچی
- ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با وزن 43 گرم
- دارای پردازنده اسپندارگون 3100
-دارای باتری 300 میلی آمپر
- حافظه داخلی 4 گیگیا بایتی و رم 512 مگا بایتی

نکاتی در رابطه با ساعت هوشمند vapor X


البته برای اینکه از ساعت هوشمند قدرتمندتری استفاده کنید می توانید از ساعت جدید GEN فایو استفاده کنید. این مدل دارای رم ا گیگا بایتی و حافظه 8 گیگا بایتی می باشد. ساعت هوشمند واپور ایکس شباهت زیادی به GEN 5 دارد. شباهت هایی که این دو ساعت هوشمند دارند مانند حسگر ضربان قلب، دارای GPS داخلی، ضد آب بودن تا عمق 30 متری و همچنین NFC برای گوگل پلی می باشند. البته این دو دستگاه تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. دستگاه GEN5 دارای بلندگو می باشد اما VAPOR X مجهز نیست. تفاوت دیگر آین دو با هم، در شکل ظاهری آنهاست. واپور ایکس شکل غیر رسمی تر از ساعت GEN5 دارد. در ضمن فاسیل می خواهد اپلیکیشنی برای GEN5 منتشر کند که بتوان بوسیله آن کاربران IOS تماس های خود را به طور مستقیم از روی گوشی پاسخ دهند. این قابلیت برای اولین با در دستگاههای WEAR OS مشاهده گردید.

نتیجه پایانی


قیمت ساعت هوشمند VAPOR X هم اکنون با قیمت 199.99 دلار، یعنی چیزی حدود 80 دلار پایین تر از قیمت اصلی آن می باشد. این قیمت در برابر محصولی تازه ارائه شده بازار، قیمت معقولی به نظر می رسد.