محصولات جدید سرفیس مایکروسافت
محصولات جدید سرفیس مایکروسافت

محصولات جدید سرفیس مایکروسافت ، مایکروسافت هیچ گاه تا این حد پررنگ وارد حوزه ی تولید محصولات سخت افزاری نشده بود و غول دنیای فناوری از تولد خود تا چندین سال گذشته تنها محصولات جانبی را تولید می کرد. با کنار گذاشتن ویندوزفون برخی از کارشناسان خروج این شرکت

مطرح را برای همیشه از دنیای محصولات سخت افزاری پیش بینی می کردند تا به تمرکز خود در توسعه ی نرم افزار و راه حل های نوین آن اختصاص دهد.

سرفیس لپ تاپ 3


ردموندی ها طبق عادت همیشه خود اواخر سال را به معرفی محصولات جدید اختصاص می دهد و اولین محصولی که مایکروسافت از آن رونمایی کرد نسل سوم سرفیس لپ تاپ بود که بعد از تصاویر آن بسیاری انتظار معرفی آن را داشتند. سرفیس لپ تاپ 3 با بهبودهای متعددی نسبت به نسل پیش همراه شده است تا خود را به عنوان یکی از بهترین لپ تاپ های ویندوزی موجود در بازار معرفی کند البته مایکروسافت، سرفیس لپ تاپ 3 نسخه ی 15 اینچی را توسعه داده است و تاکنون پاسخ گوی قشر گسترده تری از کاربران باشد. کیفیت ساخت مثال زدنی تجهیز به نسل دهم پردازنده های اینتل موسم به آیس لیک و نمونه ی سفارشی سازی شده ی نسل دوم پردازنده ی رایزن AMD برای استفاده در نسخه ی 15 اینچی، شارژدهی عالی باتری، نمایشگری فوق العاده با رزولوشن بالا، بدنه ای فلزی تنها برخی از مشخصه های سرفیس لپ تاپ 3 است.

سرفیس پرو 7


سرفیس پرو اولین ورود جدید مایکروسافت به تولید کامپیوترهای شخصی بود اما این دستگاه با بدنه ای باریک و سبک، پردازنده ای توانمند، پشتیبانی از قلم و بهره مندی از صفحه کلید از همان روز اول در نوع خود منحصر به فرد بود. مایکروسافت هفتمین نسل از این دستگاه هیبریدی را معرفی کرد که از همان زمان طراحی نسل پیشین خود بهره می برد که به معنای نمایشگر 12.3 اینجی پیکسل سنس و عمر باتری 11 ساعته و وزن تقریبا 800 گرمی است. بزرگ ترین به روز رسانی سرفیس پرو به پردازنده ی آن باز می گردد جایی که میزبان تراشه های قدرتمند نسل دهمی اینتل است که مصرف کمتر باتری در کنار توان پردازشی بیشتر در بخش گرافیکی فعالیت می کنند.

نتیجه گیری


با کنار گذاشتن ویندوزفون بعضی از کارشناسان خروج این شرکت مطرح را برای همیشه از دنیای سخت افزاری پیش بینی می کردند.