ویژگی های بهترین لپ تاپ برای گیم و معرفی چند لپ تاپ گیمینگ ، لپ تاپ جزو وسیله های بسیار مهم و قابل استفاده برای گیمر ها است . به همین دلیل باید از کیفیت و قطعات از کیفیت بالا را برخوردار باشد .

لپ تاپ یک وسیله ی فوق العاده کاربردی می باشد . لپ تاپ برای بازی و به کاربردن در شبکه های اجتماعی و کارهای علمی است . به همین علت باید سیستمی را انتخاب کنید که با نیاز و هزینه ای که در نظر دارید تطابق داشته باشد . برای شناخت بهتر لپ تاپ باید به طراحی و راحت بودن ، کیفیت صفحه نمایش ، صفحه کلید و صفحه لمسی ، کارکرد ، باتری و ... دقت کنید .
در صورت دارا بودن گرافیک بالا ، نمایشگرهای زیبا و صدای عالی ، لپ تاپ های بازی ، یک سرگرمی کلی را در یک بسته می توان حمل نمود . خیلی از لپ تاپ های بازی ، طراحی های شیک ، صفحه کلید با کیفیت بالا و قابلیت استفاده از انواع هدست ها را دارا می باشند .
بسیاری از گیمر ها بسیار علاقه دارند که بر روی یک مانیتور و یا صفحه نمایش بزرگ با گرافیک خوب بازی کنند . اما بازار فناوری لپ تاپ های بازی شاهد رشد دائمی می باشد . تولید کننده های این لپ تاپ ها بسیار تلاش می کنند تا مخاطب های گیمر خود را با نوآوری هایی از لحاظ وضوح نمایش ، پردازنده های پر سرعت را راضی نماید . از مهم ترین قابلیت های لپ تاپ ها ویژگی قابل حمل بودن آن ها می باشد . نکات منفی دیگری که درباره ی کامپیوتر وجود دارد . تعداد لوازم جانبی و سیم آن می باشد . ساختمان های تشکیل دهنده ی لپ تاپ ها در داخل ساخته شده اند . هیچ محیطی برای نصب قطعات اضافی در آن موجود نمی باشد و اجزای آن ثابت می باشند . برای مثال نصب یک کارت گرافیک بزرگ مشکل ایجاد می کند . بازی با کامپیوتر دارای خروجی صدا با کیفیت عالی را دارا است . و می تواند شرایطی را درست کند که بتوانید آن محیط را به یک سالن بازی شخصی تبدیل کنید . بسیاری از لپ تاپ های بازی برای محافظت از درجه حرارت باید از فن های قدرتمند برخوردار باشد . و آن ها در بسیاری از مواقع صدای بلندی را تولید می نماید و کیفیت صدای بازی را پایین می آورد . لپ تاپ بازی چندین برابر بیشتر بازی با دسکتاپ هزینه بر می دارد . برای لپ تاپ بازی باید یک صفحه کلید به صورت جدا برایش تهیه کنید .