گلکسی بوک فلکس و گلکسی بوک یون

گلکسی بوک فلکس و گلکسی بوک یون ، نخستین لپ تاپ های دنیا با نمایشگر QLED هستند و نشان می دهند که سامسونگ می خواهد حضوری جدی تر از طریق آنها در بازار لپ تاپ ها داشته باشد. سامسونگ شرکتی کره ای است که بیشتر کاربران آن را به خاطر گوشی های هوشمندی

که وارد بازار می کند می شناسند و این شرکت طی سال های اخیر در حوزه ی تولید لپ تاپ هم ورود کرده است.

لپ تاپ های جدید سامسونگ در نقش شارژر بی سیم


کره ای ها می گویند بهینه سازی های بخصوصی را در گلکسی بوک فلکس و یون در نظر گرفته اند تا نمایشگر این لپ تاپ ها انرژی چندان زیادی از باتری کم نکند. سومین تغییر مهم در لپ تاپ های جدید سامسونگ بهره مندی این محصولات از تاچ پدی خاص با پشتیبانی از فناوری شارژ معکوس اختصاصی سامسونگ با نام Wireless PowerShare است که آن در گوشی های پرچم دار این شرکت بود که دیده بودیم. بر این اساس گلکسی بوک فلکس و گلکسی بوک یون به لطف بهره مندی از تاچ پد مورد بحث می توانند در نقش شارژر بی سیم تمام عیاری با استاندارد شی (Qi) ظاهر شوند و تمام دستگاه های الکترونیکی شما را که از این استاندارد پشتیبانی می کنند، شارژ نمایند که از قابلیت های مورد بحث در دنیای لپ تاپ ها به شمار می آید البته بدانید که نحوه کار با آن چندان ساده نیست و نمی توانید صرفا گوشی خودتان را روی تاچ پد بگذارید تا روند شارژ شدن آن آغاز شود.


این دو نوع لپ تاپ نخستین لپ تاپ های نمایشگر QLED هستند


پس از گذر چند نسل میشد انتظار داشت که کره ای ها طرحی از محصولات جدیدشان را مورد بازنگری قرار دهند و تغییراتی مهم در آن ها اجرا کنند، تغییراتی که سامسونگ در گلکسی بوک فلس و گلکسی بوک یون اجرا کرده در راستای زبان طراحی مدرنی است که این شرکت در اوایل سال 2019 با لپ تاپ نوت بوک 9 پرو به نمایش گذاشت. گلکسی بوک های جدید نخستین لپ تاپ های سامسونگ هستند که به نمایشگر با کیفیت QLED مجهز می شوند و این لپ تاپ اهمیت ویژه ای دارند. نمایشگر فلکس و یون جزئیات را با دقت بالا و رنگ ها را به صورتی شاداب به تصویر می کشد و تجربه ی لذت بخشی را به کاربر منتقل می کند.

نتیجه گیری


شما می توانید قیمت های به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان لپ تاپ ها نیاز دارید را در فروشگاه های آنلاین بررسی کنید.